O MNIE

Nazywam się Aneta Bydłosz, mieszkam w Dobrzeniu Wielkim pod Opolem.

Jestem kreatywna i twórcza.Pasjonuję się cardmakingiem i scrapbookingiem od 2015r.Mój blog „AB Rękodzieło” – strona www.abrekodzielo.pl to moja przystań, miejsce dla mnie szczególne i ważne. Kocham tworzyć i się tym dzielić.

Czas, który mogłabym spędzić przed telewizorem zamieniam na rękodzieło. Świetnie się przy tym bawię i ładuję baterie. Lubię gdy swoimi pracami wywołuję uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Jeżeli tak, jak ja masz bliskich, którzy sa dla Ciebie ważni i wyjątkowi – doceń ich obecność, czas spędzony z nimi, ich niepowtarzalność.

Tworzę z sercem. Na kartce w formacie ok.15cmx21cm najlepiej wyrażam emocje, staram się uchwycić życzenia zamawiającego i podkreślić nietuzinkowość adresata.
Największym wyzwaniem jest dla mnie stworzenie kartki spersonalizowanej – na podstawie krótkiego wywiadu, kiedy osoba zamawiająca obdarza mnie zaufaniem, oddaje mi dowolność w doborze kolorystyki i papieru, a następnie odbiera gotowy produkt dopasowany do adresata, szyty na miarę potrzeb osoby powierzającej mi projekt. Czy mi się to udaje? Oceńcie sami.

Tworzę z papierów wysokiej jakości-o gramaturze od 220g/m2-250g/m2 co nadaje moim pracom stabilność i niepowtarzalny charakter.Kartki okolicznościowe w formatcie A5 -wielkości zeszytu szkolnego są duże, a to je wyróżnia na rynku.Prace wykonuję starannie i czysto.

Lubię również tworzyć albumy na różne okazje w wymiarach 25cm x 25cm.
Prace florystyczne też nie są mi obce.Dekoracja wnętrz-to temat, z którym lubię się mierzyć.

Kocham co piękne, nietuzinkowe i stworzone z miłością.
Jeżeli wystarcza mi czasu pochylam się nad książką.Mam też słabość do kawy.Piję jej stanowczo za dużo.

Zapraszam Was ciepło do mojego bloga😊Może i Was zmotywuję do zabawy papierem?Kto wie?

Mój adres e-mail: kontaktabrekodzielo@gmail.com


IMG_1211


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *