KARTKI URODZINY

KARTKA NA 18 i KARTKA NA 40 URODZINY

KARTKA NA 18 I KARTKA NA 40 URODZINY.

Kartki dla rodziny

KARTA NA 18 I KARTKA NA 40 URODZINY. Tym razem tworzyłam dla bliskich i ważnych mi osób. Kartkę na 40 Urodziny Sebastiana-mojego brata  i Kartkę na 18 Urodziny Emilii-dla mojej chrześnicy. To było wyzwanie😊

Czy tymi KARTKAMI uda mi się sprawić im radość?

KARTKA NA 18 I KARTKA NA 40 WYKONANE SĄ NA PAPIERACH WYSOKIEJ JAKOŚCI O GRAMATURZE 250g/m2.

W PIERWSZEJ  KARTCE DLA EMILII  wykorzystałam zakupione DIGI „WALL GIRL” na stronie http://www.mosdigitalpencil.com 

W kartce na 18 wykorzystałam młodzieżowy motyw nastolatki na ścianie z graffiti. W tej kartce postawiłam na tonację brązową z granatem, w połączeniu z delikatnym błękitem. Do napisów wykorzystałam wykrojniki owalne z przeszyciami – moje ulubione.

W DRUGIEJ KARTCE DLA EMILII wykorzystałam motywy marynistyczne z tekturek, które też bardzo lubię wykorzystywać w swoich pracach. Tekturki w kolorze jasnego drzewa świetnie odbijają  się na tle granatu i tworzą nietuzinkowy charakter tej pracy. Motywy żaglówek świetnie uzupełniają napis: ”Wiatru w żagle”. 18 Urodziny to ważne wydarzenie, każdej osobie wchodzącej w dorosłość życzymy samych pomyślnych wiatrów. Tak samo ja swojej chrześnicy, samych sukcesów i dobrego steru w kierunku życie.

KARTKI DLA EMILII

 

 W PIERWSZEJ KARTCE DLA SEBASTIANA, brata elektryka  wykorzystałam tekturki-motyw żarówki i taga na którym umieściłam cyfry 40. Kartka na 40 miała być spersonalizowana, nawiązywać do tego czym mój brat na co dzień się zajmuje. Żarówka kojarzy się ze światłem, elektrycznością czyli tematami bliskimi mojemu bratu. Niegasnącej nadziei, światła po horyzont- życzę mu w każdym dniu zawodowym jak i prywatnym.

W DRUGIEJ KARTCE DLA SEBASTIANA na 40 urodziny wykorzystałam DIGI  zakupione na stronie j.w. Pomarańczowe elementy świetnie się odbijają na tle niebieskiego papieru imitującego plany inżynieryjno-elektryczne i papieru w szarą drobną kratkę. Tutaj również pokusiłem się o napisy wykonane na owalnych wykrojnikach z przeszyciami. Długo szukałam postaci młodego mężczyzny,elektryka-w końcu udało się. Jeżeli ktoś tak jak ja chciałby zmierzyć się z wyzwaniem i stworzyć nietuzinkową kartkę dla elektryka to przyda mu się ten namiar : motyw montera-elektryka to DIGI „MISTER FIXIT” z http://www.mosdigitalpencil.com

KARTKI DLA SEBASTIANA

Komentarz

  1. Atena

    at 11:54 am

    Hej, obie rewelacyjne, mam nadzieje ze solenizanci tez byli zadowoleni?
    usciski

Leave a Reply