O MNIE

O MNIE

Mój blog „AB Rękodzieło” – strona www.abrekodzielo.pl to moja przystań, miejsce dla mnie szczególne i ważne.

Nazywam się Aneta Bydłosz, mieszkam w Dobrzeniu Wielkim pod Opolem.

Pasjonuję się cardmakingiem i scrapbookingiem od 2015r. Jestem kreatywna i twórcza. Kocham tworzyć i się tym dzielić. Czas, który mogłabym spędzić przed telewizorem zamieniam na rękodzieło. Świetnie się przy tym bawię i ładuję baterie. Lubię gdy swoimi pracami wywołuję uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Jeżeli tak, jak ja masz bliskich, którzy sa dla Ciebie ważni i wyjątkowi – doceń ich obecność, czas spędzony z nimi, ich niepowtarzalność.

O MNIE. Co Tworzę:

  • kartki okolicznościowe
  •  albumy
  •  zaproszenia
  • zakładki do książek
  • prace florystyczne
  • dekoracje do wnętrz

Kartki okolicznościowe tworzę z sercem. Na kartce w formacie ok.15cmx21cm najlepiej wyrażam emocje, staram się uchwycić życzenia zamawiającego i podkreślić nietuzinkowość adresata.
Największym wyzwaniem jest dla mnie stworzenie kartki spersonalizowanej – na podstawie krótkiego wywiadu, kiedy osoba zamawiająca obdarza mnie zaufaniem, oddaje mi dowolność w doborze kolorystyki i papieru, a następnie odbiera gotowy produkt dopasowany do adresata, szyty na miarę potrzeb osoby powierzającej mi projekt. Czy mi się to udaje? Oceńcie sami.

Tworzę z papierów wysokiej jakości-o gramaturze od 220g/m2-250g/m2 co nadaje moim pracom stabilność i niepowtarzalny charakter.Kartki okolicznościowe w formatcie A5 -wielkości zeszytu szkolnego są duże, a to je wyróżnia na rynku.Prace wykonuję starannie i czysto.

Albumy które tworzę na różne okazje mają format 25cm x 25cm, mieszczą 2 zdjęcia na jednej stronie. Ilość kartek dobieram indywidualnie do projektu. Są to wyjątkowe pamiątki.

Zaproszenia które lubię są w wielkości 13cm x 13cm ( po złożeniu), otwierane do boku.

Zakładki do książki Któż nie lubi ich mieć? Dobrze móc zaznaczyć stronę, na której zakończyliśmy w danym momencie czytanie zakładką do książki. Te ręcznie robione mają swój niepowtarzalny urok.

Prace florystyczne też nie są mi obce.

Dekoracje do wnętrz to temat, z którym też lubię się mierzyć.

Kocham co piękne, nietuzinkowe i stworzone z miłością.
Jeżeli wystarcza mi czasu pochylam się nad książką.Mam też słabość do kawy.Piję jej stanowczo za dużo.

O MNIE

O MNIE

Zapraszam Was ciepło do mojego bloga😊 Może i Was zmotywuję do zabawy papierem? Kto wie?

Mój adres e-mail: kontaktabrekodzielo@gmail.com

Leave a Reply