KARTKI KOMUNIA ŚWIĘTA PODZIĘKOWANIE

PODZIĘKOWANIE KOMUNIJNE-DLA KSIĘŻY I KATECHETÓW

PODZIĘKOWANIE KOMUNIJNE – DLA KSIĘŻY I KATECHETÓW

Kartki na specjalną uroczystość

Podziękowania komunijne dla osoby duchownej powinny mieć stosowną formę i treść. Okazjonalna kartka okolicznościowa z pięknym cytatem lub fragmentem wiersza lub psalmu, wręczona po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, w imieniu dzieci i ich rodziców jest pięknym wyrazem wdzięczności. Stanowi też nietuzinkową pamiątkę.

W moim wykonaniu kartki okolicznościowe w formie podziękowania są spersonalizowane, w formacie A5. Kartki są wykonane z papierów wysokiej jakości. Kolorystyka najlepiej oddająca charakter tej uroczystości to tonacje bieli, kremu i subtelnej szarości.

Ozdobne tekturki, które ubogacają projekt pięknie się eksponują na białym papierze. Użyte tekturki to napis: “Szanownu Księże Proboszczu”, kielich z hostią i zbożem, kielich z księgą i sam kielich z hostią. Tłoczony biały papier w płytkach embossing nadaje ciekawą  strukturę kartce. Głębia i efekt trójwymiarowości pracy zostaje osiągnięty dzięki użyciu kosteczek dystansujących. Prace są wykonane z należytą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

 

 

Leave a Reply