BLOG AB RĘKODZIEŁO-CZAS ZACZĄĆ…

przez abrekodzielo
BLOG AB RĘKODZIEŁO-CZAS ZACZĄĆ...SERDECZNIE ZAPRASZAM

BLOG AB RĘKODZIEŁO-CZAS ZACZĄĆ…

Nadszedł ten czas, po długich rozmyślaniach i ja  postanowiłam założyć bloga. AB Rękodzieło powstało z pasji do cardmaking i scrapbookingu. Zabawa papierem jest jest dla mnie zajęciem inspirującym i ciekawym, dającym szereg możliwości. To hobby, które wciąga na maksa.

CARDMAKING to projektowanie kartek i ręczne ich wykonanie. Można tworzyć w dowolnym stylu od prac oszczędnych w formie po projekty z dużą ilością ozdób dekoracyjnych. Każdy twóra ma swój niepowtarzalny styl i indywidualne podejście do tematu. Cardmaking daje też możliwość stworzenia nietuzinkowego i oryginalnego prezentu.

SCRAPBOOKING-to sztuka prezentowania zdjęć i pamiątkowych drobiazgów, wycinków w albumach również ręcznie robionych. Scrapbooking można wykorzystać nie tylko po to, aby upamiętniać wielkie wydarzenia-wesela, rocznice, urodziny,wakacje-pozwala również uchwycić szczegóły dnia codziennego, wszystko zależy od naszej kreatywności. Dostarcza wielu emocji i jest bardzo wciągający.

Papier w roli głównej, ważne też są : nożyczki, kleje, maski, wykrojniki, tusze, stemple, markery i kredki.. Każdy artysta tworzy swój warsztat i dobiera sobie narzędzia wg upodobania.

BLOG AB RĘKODZIEŁO-CZAS ZACZĄĆ…

Do załeżenia bloga namawialiście mnie od jakiegoś czasu, wiele cudownych słów wsparcia z Waszej strony zmotywowało mnie do stworzenia AB Rękodzieło, dlatego BARDZO WAM DZIĘKUJĘ? Szczególne podziękowania należą się :

  • Darii Cz.  za namówienie mnie, aby moja radosna twórczość ujrzała światło dzienne, abym podzieliła się nią z innymi.
  • Kasi B. , a przede wszystkim Karolinie S. za wprowadzenie mnie do świata WordPressa, za podzielenie się wiedzą potrzebną do stworzenia bloga. Mimo, że raczkuję w tym temacie, wiem,że będzie to wspaniała przygoda.
  • Dziękuję też Jadwidze L. za stworzenie dla mnie logo z aniołkiem w krzywych, którym mogę oznaczać swoje prace.

Rozpoczęcie mojego bloga zbiega się z czasem Świąt Bożego Narodzenia 2016, dlatego przyjmijcie ode mnie życzenia: WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

BLOG AB RĘKODZIEŁO-CZAS ZACZĄĆ...

WESOŁYCH ŚWIĄT

Zaczynam swoją przygodę z blogowaniem?. Serdecznie Was zapraszam do mojego kreatywnego świata. Będę się z Wami dzielić swą radosną twórczością. Kto wie, może mój design i prace spodobają się Wam? Czas pokaże…