CHRZEST DZIECKA-KARTKA PAMIĄTKA CHRZTU ŚW.

przez abrekodzielo
CHRZEST DZIECKA-KARTKA PAMIĄTKA CHRZTU ŚW.

CHRZEST DZIECKA-KARTKA PAMIĄTKA CHRZTU ŚW.

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi całą rodzinę wokół maleństwa. W tej tak ważnej uroczystości uczestniczą Rodzice, Rodzice Chrzestni, Dziadkowie, przyjaciele, dalsi krewni. Wszyscy chcą dla maleństwa jak najlepiej. Z myślą właśnie o nich powstały projekty KARTEK PAMIĄTEK CHRZTU ŚWIĘTEGO. Nietuzinkowe kartki, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, by podkreślić rangę i znaczenie tego sakramentu świętego.

Oto kilka projektów CHRZEST DZIECKA-KARTKA PAMIĄTKA CHRZTU ŚW.

Na początku swojej cardmakingowej i scrapbookingowej drogi korzystałam z napisów JOLI z bloga http://www.jolagg.blogspot.com

JOLA tworzy piękne rzeczy, szczerze ją podziwiałam i nadal podziwiam za kreatywne i twórcze pasje. Zainspirowała mnie, abym i ja sama spróbowała swoich sił w scrapowaniu.

Każdy projekt to dla mnie wyzwanie. Tworzenie dla tych najważniejszych członków społeczności dostarcza wiele radości i satysfakcji z twórczego działania.

Seweryn Krajewski tak pięknie śpiewał:

Królu mój, Ty śpij, Ty śpij a ja Królu mój, nie będę dzisiaj spał Kiedyś tam, kiedyś tam Ale dziś jesteś mały jak okruszek, Który los rzucił nam, Kiedyś tam będziesz miał dorosłą duszę…

Za nim mały człowiek stanie się dorosły bliscy troszczą się i opiekują małym dzieciątkiem. W trosce o jego rozwój duchowy przystępują do Sakramentu Chrztu Świętego. Rodzice i Rodzice Chrzestni dbają o rozwój duchowy swojego kochanego szkraba. Sami starają się swoim dobrym przykładnym życiem wspierać małego potomka.

Jeśli chcesz zobaczyć inne projekty na tę uroczystość – patrz tutaj  KARTKA NA CHRZCINY

Kto wie może pociecha jak dorośnie zechce przejrzeć kartki „CHRZEST DZIECKA-KARTKA PAMIĄTKA CHRZTU ŚW.” ?