HAPPY NEW YEAR 2018 – ŻYCZENIA NOWOROCZNE

przez abrekodzielo
HAPPY NEW YEAR 2018

HAPPY NEW YEAR 2018

Szczęśliwego Nowego Roku 2018

Pełnego pasji, twórczego działania i pozytywnego myślenia

życzy Aneta

Gdy zobaczyłam te DIGI nie mogłam się oprzeć-są urocze?.Ręce same się rwały, aby pokolorować tego uroczego bobaska żegnającego stary rok, a witającego Nowy Rok 2018. Jak już pokolorowałam ten obrazek pomyślałam, że się nim z Wami podzielę? Jest taki pozytywny i niesie z sobą tyle fajnej energii. Dla chętnych, którzy pokuszą się o zakup tego DIGI podaję poniżej stronkę:

HAPPY NEW YEAR! 2018-‘’ANOTHER YEAR FILES BY!”- DIGI kupione na stronie http://www.mosdigitalpencil.com

HAPPY NEW YEAR 2018-ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Nowy Rok to nowe plany, nadzieje, wyzwania. To czas, który możemy dobrze wykorzystać, jak tylko chcemy w zakresie możliwości jakie są nam dane. Oby był to czas twórczego i kreatywnego działania, takiego z uśmiechem,?dobrą myślą i pozytywną energią. Dzielmy się nią, aby świat był piękniejszy i lepszy. Otaczajmy się dobrymi ludźmi,niosącymi pozytywne wzorce. Otoczenie w jakim przebywamy jest ważne. Może nas odpowiednio stymulować do rozwoju i wzrostu.

Nowy Rok 2018-to w końcu 365 dni, które możemy w dowolny sposób wykorzystać. Dobra praktyka to podstawa, miejmy swoich dobrych mentorów, od których będziemy mogli się uczyć, którzy będą motywować nas do działania. Spędźmy ten czas owocnie na działaniu.

Niech 2018roku towarzyszą nam książki, one wzbogacają nasze życie. Dzięki książkom rozwijamy naszą wyobraźnię, ubogacamy nasze słownictwo, poznajemy szereg możliwości, a przede wszystkim miło spędzamy czas.

 

„ZE WSZYSTKICH RZECZY NAJBARDZIEJ LUBIĘ KSIĄŻKI” 

-Nicola Tesla-

 

Tyle wart jest nasz rok...

   Tyle wart jest nasz rok…

Niech to będzie dobry rok?

 

HAPPY NEW YEAR 2018