KARTKA NA CHRZCINY

przez abrekodzielo
KARTKA NA CHRZCINY DLA CHŁOPCA

KARTKA NA CHRZCINY

KARTKA NA CHRZCINY DLA DZIEWCZYNKI I CHŁOPCA. Dwa projekty, które powstały z myślą o naszych najukochańszych małych istotach. Gdy pojawia się nowy członek rodziny, w domu panuje wielka radość. Cała rodzina czyni wielkie przygotowania, aby uczynić dom jak najwspanialszym miejscem dla tego małego człowieka. Już nic nigdy nie będzie takie same, świat wywróci się do góry nogami, a życie zmieni się o 180 stopni. Rodzice przewarościowują swoje piorytety życiowe w obliczu nowego wyzwania-jakim jest wychowanie dziecka.

Ważnym etapem życia rodzinnego jest uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego. Na tę uroczystość powstały propozycje projektu KARTEK PAMIĄTEK CHRZTU ŚWIĘTEGO. Wersja w pastelowym różu dla dziewczynki i pastelowym niebieskim dla chłopczyka.

KARTKA  DLA DZIEWCZYNKI. Motywem przewodnim tej kartki jest DIGI „BABY GIRL ON BLANKIE” . KARTKA DLA CHŁOPCA. Tutaj nie mogłam się oprzeć i wykorzystałam przeuroczego aniołka na chmurce DIGI „ ROBIN”.  Zakupiłam je na stronie http://www.mosdigitalpencil.com

Pomalowałam DIGI w aplikacji CONCEPTS na urządzeniu mobilnym iPad Pro przy użyciu rysika iPad pencil. Rysowanie i malowanie za pomocą rysika wymaga co nieco w prawy, ale wierzę, że trening czyni mistrza i zkażdym następnym projektem będę coraz lepsza. Podoba mi się, że praca w tej aplikacji daje szeroki wachlarz możliwości.

Lubicie kartki w pastelowych odcieniach?