KARTKA NA ROCZEK

przez abrekodzielo
KARTKA NA ROCZEK

KARTKA NA ROCZEK

Wszyscy uwielbiamy celebrować ważne wydarzenia w naszych rodzinach. Bez wątpienia pierwsze urodziny dziecka do takich właśnie należą. Minęło pierwszych dwanaście miesięcy życia małej pociechy. Pierwszy rok życia dziecka jest najbardziej dynamicznym okresem w jego życiu. Dziecko szybko rośnie i bardzo się zmienia. Intensywnie uczy się nowych umiejętności.Dla rodziców, bliskich jest to wyjątkowy czas. Czasem nieprzespanych nocy, ale również dni pełnych uśmiechu i dumy z postępów rozwoju małego potomka. Pierwszy ząbek, wypowiedziane słowo, samodzielny kroczek – to ważne momenty, które zapadają nam głęboko w pamięć. By uwiecznić ten ważny rok na pierwsze urodziny dziecka przygotowałam kilka ręcznie robionych kartek.

KARTKA NA ROCZEK

Projekt ROCZEK A – jest ze zdjęciem dziecka, wesołą żyrafą i balonikami. Ta kartka powstała na życzenie koleżanki i powędrowała za granicę.

Projekt ROCZEK B – z sercem i cyfrą jeden na jasnym papierze w girlandy-kolorowych proporczyków i wesołe zwierzaki.

SProjekt ROCZEK C – z jasno niebieskim sercem i dzidzisiem na środku. Brązowy papier w kolorowe agrafki ładnie eksponuje niebieskie serce

XTe pojedyńcze kartki zostały stworzone dla uroczych chłopców.

Paulo Coelho powiedział:

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być zajętym i domagać się – ze wszystkich sił tego, czego pragnie.

Posiadanie dziecka to ogromny dar i przywilej, również ogroma odpowiedzialność. Dziecko wnosi do rodziny nowe pokłady energii. Dla niego świat wywraca się do góry nogami, zmieniają się piorytety. Ten mały człowiek również nas wiele uczy, przede wszystkim pokory i cierpliwości.

KARTKA NA ROCZEK podobają się Wam takie propozycje?