KARTKI URODZINY

KARTKA URODZINOWA DLA DZIECKA

KARTKA URODZINOWA DLA DZIECKA.

Miałam przyjemność tworzyć kartkę dla uroczego chłopca o imieniu ALAN z okazji jego 3 Urodzin. Alanek jest ciekawym świata chłopcem. Kartka dla niego również musiała być interesująca. Postanowiłam się zmierzyć z tematem kartki  typu SHAKER CARD. Wiedziałam, że to będzie dobry pomysł, gdyż wszystkie dzieci lubią potrząsać przedmiotami. Tak jest też z tą kartką- ma specjalne okno, w którym widać jak przemieszczają się drobne cekinki, koraliki, kolorowe proszki. Kartka jest wielowarstwowa, aby dekoracyjne elementy w oknie mogły się przemieszczać. W oknie zamieściłam również pokolorowany obrazek chłopca przypominającego mi uroczego Alanka.

Moje wielkie słowa podziękowania dla AGNIESZKI z bloga http://www.aga-craft.blogspot.com  

AGNIESZKA wprowadziła mnie w arkana DIGI, w to czym są i jak je zdobyć. Dzięki niej zrozumiałam, że jest to rodzaj „elektronicznej pieczątki”, którą mogę zakupić na stronie http://www.mosdigitalpencil.com

Następnie należy je w domowym zapleczu wydrukować i pokolorować wg uznania. Ja ten obrazek pokolorowałam promarkerami alkoholowymi LETRASET.

Ślicznie raz jeszcze AGNIESZKA dziękuję.

Do kartki typu SHAKER CARD dla zainteresowanych-użyłam zakupione DIGI o nazwie „ KITE” na stronie j.w.

Drugi projekt to KARTKI DLA DZIECKA ze zdjęciem. Taka spersonalizowana kartka wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanego,jest nietuzinkowym rozwiązaniem. Indywidualne podejście do projektu daje możliwość zastosowania bogatego wachlarzu kolorów i rozwiązań. Kolory zastosowane na kartce powinny komponować się ze zdjęciem. Razem tworzyć spójną całość. Moje kartki mają wykończoną część tylnią-na której najczęściej przyklejam serce. Tworzę z pasją, w każdy projekt wkładam 100%❤ W tej kartce postawiłam na kolor zielony i żółty. Oprócz ozdobnego wiatraczka umieściłam torcik-mufinkę z trzema świeczkami.

 

Komentarz

  1. aga-craft

    at 6:23 pm

    Brawo Anetko, karteczki profesjonalne, przepiękne 🙂 :0 🙂

Leave a Reply