KARTKI NA BOŻE NARODZENIE c.d.

przez abrekodzielo
KARTKI NA BOŻE NARODZENIE c.d.

KARTKI NA BOŻE NARODZENIE c.d.

Kartek na kiermasz było przygotowanych 12. Część pokazałam Wam w poprzednim poście. Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądały – zapraszam tutaj KARTKI NA BOŻE NARODZENIE

Oto kolejne propozycje. Kartki są wielkości zeszytu szkolnego- formatu A5, wykonane z jak największą starannością i dokładnością. Papiery wykorzystane w tych projektach mają gramaturę od 220-250g/m2. Wszystkie kartki na tylnich częściach projetów mają serce – ulubiony symbol AB Rękodzieło, świadczący o tym, że w każdy projekt wkładam 100% swojej pasji i ❤.

KARTKI NA BOŻE NARODZENIE c.d.

Karka nr 7- wykonana z papieru w niebieskich tonacjach z motywem struktury drewna pięknie się łączy z bielą

Kartka nr 8-w tonacjach szarości i bieli z z obrazkami w odcieniach czarno białych z chłopcem i dziewczynką. Ozdobna śnieżynka i gwiazdki nadają zimowej aury tej pracy.

Kartka nr 9- ciekawy papier z motywem zimowych ubrań stanowi bazę kartki. Do tego ciekawa, prostokątna tekturka   w gwiazdki i napis Wesołych Świąt.

Kartka nr 10- z podobnym motywem , co poprzedniczka. Tutaj jednak owalna tekturka w gwiazdki i co nieco ciemniejsza kolorystyka.

Kartka nr 11-usłana jest gwiazdkami. Tekturka z kwiatem gwiazdy betlejemskiej dopełnia dzieła.

Kartka nr 12- papier z napisami świątecznymi też może być ciekawym rozwiązaniem projektu Kartki Bożonarodzeniowej. Filcowa szara śnieżynka na brązowym papierze stanowi element wyróżniający się. Łączy się jednak w całość w tym projekcie-dzięki dopasowanej gamie kolorystycznej.