KARTKI NA BOŻE NARODZENIE

przez abrekodzielo
KARTKI NA BOŻE NARODZENIE

KARTKI NA BOŻE NARODZENIE

Przychodzi taki magiczny czas w roku kalędarzowym – okres Bożego Narodzenia.

To czas szczególny i wyjątkowy, któremu towarzyszy wiele przygotowań i pracy. Wigilię obchodzi zdecydowana większość Polaków 99%, z czego 92% w gronie najbliższych, a 72% w domu rodzinnym. To dzień, w którym Polacy na emigracji najbardziej tęsknią za krajem.

KARTKI NA BOŻE NARODZENIE

Wraz z nadejściem okresu Bożego Narodzenia w wielu szkołach i nie tylko odbywają się świąteczne kiermasze. Na kiermaszach można nabyć przepiękne dekoracje świąteczne oraz KARTKI NA BOŻE NARODZENIE. Pamiętając o bliskich możemy im sprawić radość wysyłając taką ręcznie robioną Kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami Wesołych Świąt.

Kartki ręcznie robione to CARDMAKING. Więcej o tym możesz przeczytać  tutaj: BLOG AB RĘKODZIEŁO-CZAS ZACZĄĆ…

Klasyczne kolory kojarzone z tym okresem to: czerwień , ziełeń, biel. Pięknie oddają charakter zimowego okresu wszelkie odcienie niebieskiego i bieli, które kojarzą się nam z zimową aurą. Wszelkie płatki śniegu, gwiazdki są mile widziane.

Miałam przyjemność wraz z starszym synem przygotować kartki na właśnie taki kiermasz, który odbył się 14.12.2016r w szkole . Miło mi, że cieszyły się powodzeniem i sprzedały się wszystkie? Uczniowie mocno się zaangażowali w sprzedaż dekoracji świątecznych i kartek. Dzięki owocnej sprzedaży mogli zasilić swoje konto klasowe i pojechać na zaplanowaną w późniejszym terminie wycieczkę. Lubię wspierać przedsiębiorczą młodzież w działaniu?

Chcielibyście otrzymać taką kartkę ręcznie robioną z życzeniami Wesołych Świąt?