KARTKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

przez abrekodzielo
KARTKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

KARTKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jaki byłby ten świat, gdyby nie nasze Babcie? Nasze Babcie kochane. Czas poświęcony wnukom stanowi przedłużenie ich macierzyństwa.Jakie są dzisiejsze Babcie? Na pewno aktywne, zabiegane, mają mnóstwo rzeczy, które przecież trzeba zrobić.

Tworząc kartki na tę uroczystość Dnia Babci zadałam sobie pytania: Jakie są ich potrzeby? O czym marzą? Czego pragną? Kiedy mają już upragnioną chwilę wolnego, to jak chciałyby spędzić ten czas?

W ten sposób powstała nietuzinkowa kartka z motywem pani w średnim wieku,  odpoczywające na plaży. Do tego projektu wykorzystałam zakupione DIGI na stronie  http://www.mosdigitalpencil.com/  o nazwie BEACH NANNY. Gdy tylko je zobaczyłam od razu miałam wizję wykonania kartki.

Jak się Wam podoba taki projekt?

Jaki byłby ten świat, gdyby zabrakło na nim naszych mądrych Dziadków? Z pewnością nudny. To mądrzy dziadkowie scalają rodzinę, tworząc jej fundament. To wspaniałe, jeśli dziadkowie mogą, chcą i potrafią się zaangażować w opiekę nad wnukami, pomagając rodzicom, czyli swoim dzieciom. Poprzez odpowiednie wzorce postępowania przekazują szereg cennych wartości i umiejętności, budują więź z najmłodszym pokoleniem, wspierają autorytet rodzica w oczach dziecka.

Tworząc kartki na uroczystość Dnia Dziadka postawiłam sobie takie pytania:Co lubią  robić współcześni Dziadkowie, jak mają czas wolny? Co lubią? Czego im życzyć?

Inspiacją do tego projektu było DIGI zakupione na stronie (link ten sam, co wyżej) o nazwie KING FOR THE DAY. Oto moja propozycja dla Dziadziusia, co ma ambitny plan w 2018 roku przeczytać wszystkie książki Remigiusza Mroza. Pasja do czytania książek towarzyszy mu od lat. W zeszłym roku odkrył tego pisarza i postanowił pokusić się o wszystkie pozycje tego autora. Wierzę, że uda mu się zrealizować ten ambitny plan.

KARTKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zostały wykonane w formacie A5 na wysokiej jakości papierze z firmy LemonCraft, a DIGI pokolorowane promarkerami alkoholowymi firmy Letraset i pisakami docraft ARTISTE. Użyłam również produktów firmy Faber-Castell.

Podoba się Wam taka Kartka na Dzień Dziadka?