KONTAKT

 

KONTAKT

Witaj na stronie www.abrekodzielo.pl

 

Nazywam się Aneta Bydłosz. Mieszkam w Dobrzeniu Wielkim  pod Opolem.

Zapraszam Cię do mojego bloga  AB Rękodzieło strona www.abrekodzielo.pl

KONTAKT

KONTAKT

AB Rękodzieło to połączenie serca i pasji do tworzenia, z potrzebą dzielenia się swoimi pomysłami. Kocham papier powstają z niego nietuzinkowe kartki okolicznościowe, albumy i pudełka na przeróżne okazje. Moje projekty mają często charakter spersonalizowany, co czyni je bardziej unikatowymi i wyjątkowymi. Są skierowane do konkretnego odbiorcy. Lubię minimalizm i prostotę.

Anna Kamieńska wypowiedziała piękne słowa o procesie tworzenia. Oto cytat;

”Tworzenie jest każdorazowo rezygnacją z wielkości. W spoczynku każdy umysł, każdy talent jest potencjalnie wielki, dopóki nie weźmie się za działanie – czyli dopóki nie odczuje oporu materii, choćby materii języka.’’

Moją materią, z którą się mierzę jest papier. Lubię to wyzwanie. Każde działanie z papierem daje ogrom możliwości. Feria barw i różnorodność styli zapewnia świetną zabawę. Kolor, tekstura, grafika, krój fontów wpływa na efekt końcowy tworzonego dzieła.Na blogu postaram się inspirować Was swoimi pracami z papieru.

Kartki okolicznościowe  tworzę z materiałów najwyższej jakości w niestandardowym formacie kartek A5. Moje kartki okolicznościowe są wielkości zeszytu szkolnego o wymiarach ok.15cm x 21cm. Papiery wykorzystywane w moich pracach mają gramaturę od 220-250g/m2 przez co kartki są stabilne,a przez użyty format A5 duże. Staram się,aby moje prace były czyste i szyte na miarę potrzeb osób, które powierzyły mi tą misję twórczą.

Albumy które wychodzą z pod mojej ręki mają format 25cm x 25cm, mieszczą 2 zdjęcia na jednej stronie (1kartka=2strony). Ilość kart albumu jest dowolna. Praktykuję od min.8 do max. 12kart.

Zaproszenia które lubię są w formacie kwadratu o wymiarach 13cm x 13cm (po złożeniu). Otwierane do boku.

Lubię również pracować w zespole. Jestem otwarta na różne formy współpracy. Cenię sobie pozytywne podejście do życia i uśmiech. Kocham ludzi z pasją, iskierką w oku, energią do działania i życia.

Jeżeli któraś z moich prac przypadła Wam do gustu i chcielibyście,abym stworzyła coś dla Was,proszę napiszcie do mnie.

Oto formularz kontaktowy.

Zapraszam?