O MNIE

O MNIE. NAZYWAM SIĘ ANETA

Mój blog “AB Rękodzieło” – strona www.abrekodzielo.pl  to moja przystań, miejsce dla mnie szczególne i ważne.

Nazywam się Aneta Bydłosz i mieszkam w Dobrzeniu Wielkim, województwo opolskie.

Pasjonuję się cardmakingiem i scrapbookingiem. Doceniam wartość spersonalizowanych i wyjątkowych prezentów. Rękodzieło pojawiło się w moim życiu gdy sama nie mogłam znaleźć nietuzinkowych prezentów. Szukałam dobrych produktów na różne okazje i uroczystości, z różnym powodzeniem. W związku z tym postanowiłam sama spróbować swoich sił i zaczęłam tworzyć pierwsze projekty z papieru. Jak to bywa w przypadku każdego kreatywnego twórcy najpierw dla rodziny i znajomych. Z czasem zaczęły się do mnie zgłaszać inne osoby z prośbą o  wykonanie papierowej pamiątki. 

Spędziłam i nadal spędzam sporo czasu na doskonaleniu swojego warsztatu, by moje projekty jak najlepiej odpowiadały na potrzeby moich odbiorców. W związku z tym uczestniczę w wielu kursach, uczę się i nabywam nowych kompetencji. Niewątpliwie długa droga rozwoju jeszcze przede mną, ale wierzę, że wykonuję dobrą robotę.

Lubię gdy swoimi pracami wywołuję uśmiech na twarzy drugiego człowieka, przekazuję od odbiorcy do nadawcy pozytywną energię w projekcie. Dużą przyjemność sprawia mi tworzenie dla Was kreatywnych prac, a jeszcze bardziej cieszą mnie Wasze pozytywne komentarze i miłe słowa. Niewątpliwie dzięki temu mam motywację do dalszych prac, starań i rozwoju.

Co tworzę: 

Kartki okolicznościowe

Format po, który najchętniej sięgam to  ok. 15cm x 21 cm. Preferuję spersonalizowane projekty szyte na miarę adresata. Projekt tworzę na podstawie przeprowadzonego krótkiego wywiadu. Przede wszystkim sięgam po papiery wysokiej jakości o gramaturze od 220g/m2 – 250g/m2 co zapewnia moim pracom stabilność i  i odpowiednią klasę rękodzieła. Kartki okolicznościowe w formacie A5 – wielkości zeszytu szkolnego są duże, a to je wyróżnia na rynku. Dbam o należytą staranność wykonania i czystość swoich prac.

Albumy

Albumy, które tworzę na różne okazje mają godny uwagi niestandardowy format 25cm x 25 cm. Na jednej stronie karty mieszczą dwa zdjęcia w wielkości 10cm x 15 cm. Ilość kartek dobieram indywidualnie do projektu. Dodatki i papiery wykorzystane w albumie mają podkreślać charakter przeznaczenia pamiątki.

Exploding box 

Wybuchające pudełko przypominające swym kształtem sześcian może być inną ciekawą formą prezentu na różne okazje w opozycji do bardziej klasycznych rozwiązań.

Czekoladownik 

Czekoladownik na czekoladki MERCI jest bez wątpienia miłą i słodką niespodzianką z życzeniami w eleganckim opakowaniu

Zaproszenia

Zaproszenia, które lubię tworzyć są w wielkości ok. 13cm x 13 cm. Godnym uwagi wyróżnikiem moich zaproszeń jest minimalizm i prostota.

Na zakończenie parę jeszcze słów

Miło mi jeśli jesteś osobą dla której miałam przyjemność już tworzyć, dziękuję Ci, za zaufanie jakim zostałam obdarzona. To, że się rozwijam reasumując jest również Twoja zasługą.

Jeśli mnie jeszcze nie znasz i nie wiesz czy jestem odpowiednią osobą, która  stworzyłaby dla Ciebie projekt , proszę rozejrzyj się na tej stronie i na moich profilach społecznościowych i sam oceń, czy mój poziom artystyczny jest właśnie tym czego szukasz i potrzebujesz. 

Serdecznie zapraszam do odwiedzin na stronie www.abrekodzielo.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *