KOMUNIA ŚWIĘTA PUDEŁKO

PUDEŁKO NA CZEKOLADKI-PREZENT KOMUNIJNY

PUDEŁKO NA CZEKOLADKI-PREZENT KOMUNIJNY

Często stajemy przed dylematem jak efektownie zapakować czekoladki w ramach prezentu komunijnego?

Wiem jak to jest, bo sama mierzyłem się z tym wyzwaniem. Chciałam zapakować czekoladki merci w pudełko spersonalizowane i aby wśrodku pudełka umieścić jeszcze kopertę z małą niespodzianką. Wykonałam je sama. Pudełko jest wykonane z białego papieru wysokiej jakości o gramaturze 250g/m2. Dla lepszego efektu udekorowałam front pudełka. Postać modlącej się dziewczynki w pięknej szacie komunijnej świetnie się nadaje na projekty związanej uroczystością przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Nie mogło na nim zabraknąć spersonalizowanego napisu-dla kogo ta niespodzianka i daty-upamiętniającej tak ważny dzień. Ozdobna, różowa tasiemka umożliwia zamknięcie tego pudełka.

Pudełko na czekoladki-prezent komunijny.

Do dekoracji wykorzystałam zakupione DIGI z http://www.mosdigitalpencil.com

Bardzo lubię DIGI z tej właśnie strony-są przepiękne. Można je cudownie pokolorować w dowolnej technice. Można użyć markerów, promarkerów, kredek akwarelowych lub np. pokusić się o pokolorowanie obrazka w aplikacji CONCEPTS dostępnej na urządzenia mobilne iPad Pro .

Tutaj użyłam DIGI „FIRST COMMUNION GIRL’’ .Ta dziewczynka skradła moje serce, lubię ją umieszczać w moich pracach. Tonacje bieli i subtelnego różu oddają prostotę tego projektu, nie ujmując mu dziewczęcego uroku.

Wnętrze pudełka mieści zarówno słodkie czekoladki jak i kopertę z drobną niespodzianką. Czy jest to dobry pomysł na prezent komunijny? Proszę oceńcie sami😊

Leave a Reply