ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

przez abrekodzielo
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE-MERRY CHRISTMAS

Życzenia Świąteczne…

Jak ten czas szybko mija. Znów mamy Święta Bożego Narodzenia.

W tym roku bez śniegu, ale za to z mroźnym wiatrem i lekkimi promieniami słońca.

Czas  przygotowań do świąt dla wielu z nas to czas zabiegania, gotowania, pośpiechu, szukania prezentów.

Często słyszymy narzekanie, że to czas sztucznych uśmiechów, wymuszonych życzeń, plastiku i świecidełek.

Czy aby napewno?

Ja uważam, że Święta Bożego Narodzenia są takie jak nasze wnętrza, to od nas samych zależy jak je spędzimy i w jakiej atmosferze. Potraw może być tyle ile z nas każdy chce. Życzenia liczą się te tylko szczere i od serca wysłane w dobrej wierze. Życzenia świąteczne są wyrazem pamięci, niosą radość, stanowią pozytywny przekaz.

To ludzie budują relacje, a Święta Bożego Narodzenia to czas w którym dobrych emocji nie brakuje. Najważniejsza jest atmosfera. To, czy wszyscy są rozluźnieni, czy jesteśmy wobec siebie serdeczni, czy mamy autentyczną ochotę na przebywanie we własnym towarzystwie.

Telewizor? Kto powiedział, że jest nieodzowny w święta?Miło czas można spędzić na wiele sposobów. Gra planszowa, rozmowa, spacer, ciekawa lektura.

Zachęcam Was do sięgnięcia po książkę znanej blogerki Green Canoe „PRZY STOLE. Pięknie. Smacznie. Z miłością. Dla bliskich.” lub do odwiedzin jej bloga na stronie http://www.greencanoe.pl

Joanna Marciniak-Wróblewski-autorka kultowego blogportalu GREEN CANOE i magazynu lifestylowego o tym samym tytule prowadza nas w piękne wnętrza, podkreśla wagę dobra, piękna, rodziny i przyjaciół.

W codziennej gonitwie tak często zapominamy, ile znaczy w naszym życiu drugi człowiek. Ile zawdzięczamy naszym rodzicom, dziadkom, przyjaciołom, mężom, żonom, dzieciom, rodzeństwu.

GREEN CANOE. „PRZY STOLE”

Dobre jedzenie, ruch na świeżym powietrzu i uśmiech z pewnością umilą ten czas spędzony z bliskimi naszemu sercu. Święta to czas odwiedzin i wspólnie spędzonego czasu.

Życzę Wam, aby to dla Wszystkich była magiczna i wyjątkowa pora.

 

Świąt Bożego Narodzenia

wypełnionych radością i miłością

niosących spokój i odpoczynek.

Czego Wam szczerze życzę?

 

 

ŚWIĄTECZNA DEKORACJA

ŚWIĄTECZNA DEKORACJA